Warriors se chtějí chytit proti oslabenému Seattlu

16.01.2006 10:24

Basketbalisté Golden State se marně snaží nalézt svou listopadovou formu. Týmu se nedaří, v tomto roce ještě nevyhrál. Dnes mají šanci přerušit černou sérii proti Seattlu, který se v posledních zápasech nedokázal vyrovnat s absencí Raye Allena.

Za špatnými výsledky Bojovníků z Golden State je určitě i síla soupeřů, na které v posledních týdnech narazili, například na Phoenix, Memphis nebo Miami. Dnes ale mají ideální příležitost vrátit se do vítězných kolejí.

Čeká je totiž tým Seattlu, který už letos porazili i na jejich půdě. Supersonics navíc po výměně trenéra znovu mají problémy, tentokrát ale dočasné. Jejich nejlepší střelec Ray Allen dostal po potyčce na hřišti od vedení soutěže třízápasový trest, jehož zbytek si odsedí dnes. Hosté se proto tak jako v předcházejících dvou zápasech budou muset spolehnout především na Rasharda Lewise, kterého by měl podpořit nováček v základní sestavě Radmanovič.

Allenova absence ale bude pro Seattle bezpochyby velkou ztrátou, bez něj se v posledním zápase proti Clippers zmohli na pouhých 72 bodů. Nejhorší obrana ligy bude zřejmě mít problémy především s dvojicí rozehrávačů Davis-Richardson a stejně jako v předcházejícím vzájemném zápase asi také s vysokým Murphym. Myslíte si, že se domácí proti oslabeným Supersonics prosadí? Kursy Golden State hodně favorizují, je na ně kurs 1.24 a handicap 9 bodů. Může podle vás Seattle na hřišti trápících se Bojovníků překvapit? Pak si nenechte ujít kurs 4.20, který bookmakeři nabízejí.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama