V Columbusu dnes bude na ledě jedenáct Čechů

16.01.2006 14:55

Columbus se dnes představí v NHL doma, kde od Vánoc zvítězil již ve 3 zápasech. Na jeho led přijedou Rangers, kteří v sobotu poprvé od silvestrovské noci včetně nezískali žádný bod. Diváci se dnes stanou svědky duelu jednoho českého obránce a jednoho českého útočného tria s téměř dvojnásobnou českou přesilou na druhé straně.

Domácí tým se za uplynulých osmnáct dní představil vlastním fanouškům pouze jedinkrát. V druhé půlce ledna jim to ovšem bohatě vynahradí, protože odehraje šest ze sedmi zápasů před jejich zraky v Columbusu. Tým zdobí hlavně obrozená útočná síla, kterou táhnou první dvě řady. V té druhé, ryze české, v minulém týdnu vynikal střelecky hlavně Výborný. Vše dovršil v sobotu přesilovkovým gólem, jímž rozhodl prodloužení na ledě Floridy. Tým by byl rád, kdyby mohl již obranu posílit Foote, ale ten prohlásil, že se vrátí, až bude zcela fit.

Rangers se vydali na cesty a potýkají se s dalšími novými zraněními. Především jim z obrany vypadnul Kasparaitis. Trenér možná přichystá drobné přeskupení řad, ovšem dominantní role našich hráčů v prvních dvou zůstane jistě zachována. Po porážce je také více než pravděpodobné, že trenér udělá změnu v brance, do níž se tak nejspíše postaví Weekes.

Bookmakeři BetAndWin stále neberou Columbus vážně ani v domácím prostředí a vypsali na něj kurs 2,85. Na Rangers, kteří zde tři minulé zápasy prohráli, naopak nabízí kurs 1,95. Vzhledem ke střelecké potenci obou týmů a přítomnosti brankářů pohybujících se s procentuální úspěšností pod 90 % se možná někteří nechají zlákat i kursem 1,83 na to, že padne více než šest branek.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama