Islanders míří do Chicaga

17.01.2006 14:07

Chicago se ocitlo v NHL v dokonalém víru zápasů. Dnes odehraje již čtvrté utkání v řadě na vlastním ledě. Přivítá Islanders, kteří procestují celý tento týden. Hosté dnes naposledy v této sezóně zaskočí na návštěvu do sousední konference.

Domácí mužstvo odehraje šestý zápas v pouhých deseti dnech. V minulém týdnu se Chicago nejprve dočkalo výhry v prodloužení a posléze i prvního vítězství v normální hrací době od 16. prosince. V brance u obou úspěchů byl Munro a ani dnes by ho ještě jednička Chabibulin neměl nahradit. V útoku se poměrně rychle po přestupu aklimatizoval Vrbata, který již čtyřikrát za sebou dal v utkání gól. Trenér si pochvaluje především jeho přínos v přesilovkách. V obraně ho naopak tížila v posledních dvou zápasech absence Aucoina.

Islanders vyměnili v minulém týdnu trenéra a chystají se k témuž kroku na postu generálního manažera. Změna na trenérské lavičce přinesla velmi krátkodobý efekt, když po výhře nad Calgary přišel domácí debakl s Vancouverem. Obě utkání začinal v brance navrátilec do sestavy DiPietro, ale v tom druhém v ní dlouho nevydržel. V obraně se místo vyměněného Niinimy zapracovává Erskine. Hosté jen doufají, že si rychle připomenou, jak se jim první dva měsíce dařilo na hřištích soupeřů.

Podle bookmakerů BetAndWin nejsou Islanders v tomto směru bez šance, i když už venku čekají na výhru šest zápasů. Domácímu týmu se také nedaří, takže není divu, že jsou na utkání vypsány poměrně vyrovnané kursy. Na Chicago je to 2,3 a na hosty 2,45.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama