CSKA si chce spravit chuť proti Pau

18.01.2006 10:57

Nezvyklé problémy mají letos v základní části basketbalové Euroligy hráči CSKA Moskva. S bilancí 6-4 jsou ve skupině C až na třetím místě; po dvou prohrách v řadě by si dnes měli bez problémů poradit s hosty z Pau-Orthez.

Moskvané nezvládli v novém roce dva zápasy proti týmům, které chtějí dohnat. Po sérii šesti výher za sebou nejdřív nestačili doma na Panathinaikos Atény a naposled odjeli s nepořízenou i z Malagy, kde prohráli po prodloužení. Dnes ale mají ideální příležitost si spravit chuť - soupeřem jim bude francouzský tým Pau-Orthez, který už ve Francii porazili 69-55.

Pau-Orthez patří mezi outsidery skupiny. Po sérii neúspěchů se těsně před Vánoci chytili proti bělehradskému Partizanu a poté si překvapivě odvezli body i z Madridu, kde porazili domácí Real. Pak ale na silnějšího soupeře znovu nestačili a prohráli doma s Ulkerem o deset bodů.

Diváci v Moskvě dnes neuvidí dva z hráčů, kteří zazářili v předchozím vzájemném zápasu. Domácím chybí zraněný Smodis, hostům zase Clint Harrison. Hosté se dnes budou spoléhat především na Coopera a Drozdova, který má v posledních zápasech průměr přes 16 bodů. Uhlídat domácí bude pro francouzské mužstvo mnohem těžší, CSKA s Holdenem, Langdonem, Andersenem, Papaloukasem a dalšími jsou na svém hřišti jen těžko k zastavení. Má dnes Pau šanci proti obraně ruského týmu, která soupeři povolí průměrně necelých 68 bodů na zápas? Bookmakeři dávají hostům jen velmi malou šanci, proto vypsali na CSKA kurs 1.05 a na Francouze 7.75. Domácí ale určitě budou po předchozích prohrách nabuzení, od věci proto možná není sázka, že CSKA vyhraje poločas alespoň o osm bodů s kursem 1.85.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama