Inter si do Trevisa jede pro tři body

18.01.2006 13:17

Postup do Ligy mistrů je letos nejdůležitějším cílem milánského Interu. V dnešním kole Série A by si proto neměli nechat ujít možnost zůstat na druhém místě ligové tabulky. Zavítají totiž do nedalekého Trevisa, nejhoršího domácího mužstva v nejvyšší italské soutěži.

Tři body jsou dnes pro hosty povinností tím spíš, že mají s Juventusem nejlepší formu v lize. Vyhráli sedm z osmi posledních zápasů, včetně toho nejdůležitějšího - proti městskému rivalovi AC, na kterého má Inter dvoubodový náskok. Jediné body ztratili v zápase proti Sieně, kde nepadl žádný gól. Majitel klubu si ale myslí, že mají i na víc. "Nehrajeme nejlépe, jak můžeme. Mužstvo potřebuje ukázat sílu, kterou mělo před Vánocemi," prohlásil Massimo Moratti. Těšit ho ale určitě může znovunalezená forma střelce Adriana, který dvěma góly přispěl k výhrou nad Cagliari v posledním kole.

Treviso má úplně jiné starosti. Tým je momentálně na sestupových příčkách, jeho největším problémem je, že nedokáže využít domácí prostředí. V devíti zápasech před svými diváky vybojovali jen pět bodů, nejmíň v celé Sérii A. Sebedůvěru by mu ovšem mohla vrátit remíza 2:2, kterou si přivezli z Udinese. "Jsme (posledními výsledky) zklamaní, ale tým nehraje špatně, což jsme (proti Udinese) dokázali," řekl trenér domácích Alberto Cavasin.

Proti jeho týmu dnes nastoupí Inter bez Stankoviče a Favalliho, kteří dostali stop na jeden zápas. Mimo hru bude také Martins, který se přidá ke svému národnímu mužstvu na africkém Poháru národů; Martinse by měl nahradit zkušený Recoba. Pokud stejně jako bookmakeři věříte více favorizovaným hostům, vsadit si je můžete v kurse 1.44. Myslíte si, že Inter může dnes na hřišti motivovaného Trevisa zakopnout? Kurs na to, že domácí získají aspoň bod, je 2.48.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama