Odpočinutá Atlanta se dnes objeví v Dallasu

18.01.2006 14:35

Dallas v minulých deseti dnech hodně cestoval, ale teď si to do konce měsíce doma vynahradí. Začne dnes zápasem s Atlantou, která od minulého pátku odpočívala s vědomím, jak se jí v lednu dobře vede.

Domácí tým si ale na vlastní výsledky také nemůže v novém roce stěžovat. V pondělí se poprvé v lednu Dallasu stalo, že odcházel na konci zápasu do kabin bez jediného bodu. Trenér nechal z vlastního rozhodnutí odpočívat dva útočníky, což si mohl při dobrém zdravotním stavu ostatních hráčů dovolit. Kompletní sestavu by měl mít k dispozici i dnes.

O Atlantě se totéž napsat nedá. Ani zmiňovaný odpočinek zatím nepomohl útočníkům Holíkovi a Bondrovi. Celkově se ale stav marodky lepší a tým je především rád, že má konečně v brance Lehtonena. Šest výher v sedmi lednových zápasech mužstvo katapultovalo do bojů o play off. Dvoudenní výlet po pacifické divizi ale bude další těžkou zkouškou.

To je zřejmé i bookmakerům BetAndWin, kteří dnes ve výhru Atlanty nevěří. Dávají to alespoň najevo vypsaným kursem 3,25. Domácí Dallas je pro ně favoritem v kursu 1,85 zřejmě i kvůli jasné bilanci vzájemných zápasů. Atlanta zatím získala proti dnešnímu soupeři za krátkou dobu své existence jediný bod v osmi zápasech za prohru v prodloužení.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama