Jak se sází na Eurotipu?

Kurzové sázky

Co to je?
Při kurzových sázkách uzavíráte sázku se sázkovou kanceláří na výsledek sportovního utkání, na Eurotipu sázíte zdarma - za body - proti provozovateli zábavního systému Eurotip.cz. V současné době máte možnost si vsadit na zápasy více než padesáti domácích i mezinárodních soutěží a lig, a to zejména na fotbal, hokej, basketbal a tenis. Sázet můžete formou Jednoduchých sázek (jeden zápas na tiketu) a Akumulovaných (AKO) sázek. V budoucnu bude kurzová nabídka dále rozšiřována dle Vašich preferencí.

Samotné vsazení probíhá ve třech krocích - výběr utkání - přidání sázky na tiket - potvrzení tiketu.

1) Výběr utkání
Prvním krokem při uzavření sázky je výběr utkání. Ten můžete provést nejrychleji využitím nabídky v levém navigačním sloupci, v oddíle Sázky.

2) Přidání sázky na tiket.
Když jste vybrali utkání, zvolte tip (1-10-0-02-2), který chcete vsadit a stiskněte tlačítko "Přidat na tiket". Utkání se přidá na Váš aktuální otevřený tiket, pokud nemáte žádný tiket otevřený, založí se nový. Na jednom tiketu můžete mít jedno nebo více utkání i z různých soutěží, při akumulovaných/kombinovaných sázkách se jednotlivé kurzy násobí. Informace o aktuálním stavu Vašeho otevřeného tiketu najdete vždy v pravé části obrazovky.

3) Uzavření tiketu
Pokud jste na tiket přidali všechna zamýšlená utkání, je nutné tiket uzavřít. Tiket uzavřete buď přímo stisknutím tlačítka Uzavřít tiket, nebo poklepáním na Upravit tiket / Uzavřít tiket v pravé části obrazovky a posléze vepsáním sázené částky a stisknutím tlačítka Uzavřít tiket. Po potvrzení se sázka uzavře, vsazená částka se Vám odečte z účtu a tiket je připraven k vypořádání. Informace o již uzavřených tiketech naleznete v sekci "Moje Tikety" v horní navigační liště.

4) Vypořádání
K vypořádání dojde, jakmile je odehráno poslední utkání na tiketu. Podařilo-li se Vám správně tipnout všechna utkání na tiketu, vynásobí se vsazená částka celkovým kurzem tiketu a výsledek se přičte k Vašemu účtu.

Slovníček

Druhy tipů
1 - výhra domácích
10 - výhra domácích nebo remíza
0 - remíza
02 - výhra hostů nebo remíza
2 - výhra hostů

Tiket
Sázkový tiket obsahuje všechny potřebné záznamy o Vaší sázce. Z nich nejdůležitější jsou celkový kurz a výše vsazené částky. Celkový kurz je dán součinem kurzů jednotlivých utkání na tiketu. Vaše výhra se spočítá jako součin celkového kurzu a vsazené částky.
Váš tiket vyhrává, pokud správně tipujete všechna utkání na tiketu. K vypořádání tiketu dochází odehráním posledního zápasu.
Počet utkání na jednom tiketu není omezen. Jedno utkání smí být na jednom tiketu pouze jednou.

Kurz
Kurz určuje výši možné výhry. U akmulovaných sázek na více utkání se celkový kurz získá násobkem kurzů jednotlivých utkání. Výše výhry se rovná násobku kurzu a vsazené částky. Kurz určuje provozovatel a vyhrazuje si právo jej v průběhu času měnit.

Akumulované sázky
Při akumulovaných sázkách sázíte na výsledky více utkání zároveň s tím, že vyhráváte, pokud se Vám podařilo trefit výsledek všech utkání. Jednotlivé sázky přidáváte na tiket a celkový kurz se Vám automaticky násobí. Počet utkání na jednom tiketu není omezen. Jedno utkání smí být na jednom tiketu pouze jednou.

Brzy se hraje
Brzy se hraje je přehled sázek, které se hrají nejdříve. Pokud si chcete vsadit a co nejdříve znát výsledek, "Brzy se hraje" jsou tou správnou volbou.
Založte si účet u Tipsportu a získejte zdarma 150 Kč a k tomu bonus až 50 000 Kč!
reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama