Ženy ovládly závěrečnou etapu roku 2016

03.01.2017

V posledním loňském kole naší tipovací soutěže se nejvíce dařilo ženám, které obsadily první dvě místa. Nejvíc bodů - 698.479 - nashromáždila „kris80“, která od Fortuny obdrží odměnu ve výši 7.000 korun.

Na druhém místě skončila „janulka“, která za prosinec nasbírala o 20 tisíc bodů méně. Za svůj výkon získá 5.000 korun. Třetí, a tedy poslední placená příčka náleží uživateli „Seabrook“, jemuž Fortuna připíše 3.000 korun. Kompletní verzi programu Trefík, oblíbené pomůcky sázkařů, obdrží za čtvrté místo soutěžící „hooory“.

V kategorii o nejvyšší vyhraný kurs zvítězil s přehledem tipér „hawana“, který správně natipoval 9 hokejových zápasů s celkovým kursem 888,81. Od Fortuny obdrží cenu v podobě fotbalového míče.