V první letošní etapě s přehledem zvítězil „jkure“

03.02.2017

Úvodní soutěžní etapa roku 2017 je za námi. Nejvíce se v ní dařilo uživateli „jkure“, který nashromáždil 850.660 bodů a před svými pronásledovateli zvítězil s luxusním náskokem více než 250 tisíc bodů. Od Fortuny za to obdrží odměnu ve výši 7.000 korun.

Na druhém místě skončil „MAREK1982“, který během ledna svedl tuhý boj o druhou příčku. Tu se mu nakonec - o necelých 7 tisíc bodů - povedlo uhájit. Za svůj výkon získá 5.000 korun. Třetí příčka náleží uživateli „brad.vypit“, který přesně před rokem vyhrál v kategorii o nejvyšší vyhraný kurs. Tentokrát mu Fortuna připíše 3.000 korun. Kompletní verzi programu Trefík, oblíbené pomůcky sázkařů, obdrží za čtvrté místo tipér „krupan“.

V kategorii o nejvyšší vyhraný kurs zvítězil „largo“, který, stejně jako vítěz v prosinci, správně natipoval 9 hokejových zápasů. Hokej přinášel štěstí i v lednu a celkový kurs 845,42 mu zajistil první příčku. Od Fortuny obdrží cenu v podobě fotbalového míče.