Pro webmastery

Provozujete webovou stránku se zaměřením na sport a sázení, a chcete podpořit Eurotip.cz? Nabízíme vám několik formátů ikonky/banneru, které můžete jednoduše zobrazit na svém webu. Stačí zkopírovat uvedený kód a vložit jej do zdrojového kódu vašich stránek!

Zájemci si rovněž mohou nechat zobrazit titulky našich nejnovějších článků s předzápasovými informacemi o populárních zápasech z kurzové nabídky. Několikrát denně tak bude na vašem webu aktualizován sázkový obsah, který vaši návštěvníci jistě ocení. Výstup našich titulků naleznete zde. RSS výstup ocení i uživatelé RSS čteček pro snadný přístup k našim článkům (info).

Nemáte-li možnost vložit na své stránky titulky z RSS výstupu, nebo jednoduše nevíte jak na to, pak pro vás máme připravený námi automatizovaně předgenerovaný box s titulky, který si jednoduše vložíte do svých stránek a již se nemusíte o nic starat. Můžete si vybrat jeden ze dvou typů kódu podle preferovaného kódování diakritiky. Nehodí se vám tabulka s titulky vzhledově k designu? Napište nám a vzhled celého boxu vám upravíme na míru.

TEXTOVÝ ODKAZ
Eurotip.cz - zábavné kurzové sázení o ceny
LOGO
FLASH BANNER 468x60
FLASH BANNER 120x60
FLASH BANNER 88x31
PŘEDZÁPASOVÉ ANALÝZY
utf-8
iso-8859-2
windows-1250
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama